Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeGallerySearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Pravilnik za otvaranje na novi temi !!

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
AdminБрој на мислења : 22
Join date : 2008-08-06

Pravilnik za otvaranje na novi temi !! Empty
PostSubject: Pravilnik za otvaranje na novi temi !!   Pravilnik za otvaranje na novi temi !! EmptyMon Sep 13, 2010 1:48 pm

Правилникот е направен со тоа како би се спречиле непотребни коментари,разни дускусии,спамање,во кој за таквите работи постои ПМ.

1.Значи во темава може да постира само оној што го поставува огласот,со отварање на нова тема во кој ке го наведе производот што го продава (без разлика дали е маус,мауспад,плејстејшн,копмјутер и слично),тип на модел,марка,времетрање од користење на производот,цена на производот и контакт на издавачот на огласот.Истово важи и за оние кои сакат да купат одреден производ.

2.Пожелно е сликите од вашите (барани или продажни) производи да ги aплоадирате на форумот.

3.Доколку понудувачот или побарувачот имаат две или три работи за нудење или барање,треба да постираат во истава тема.

4.Секој непотребен спам ке биде избришан од страна на модераторот или администраторот..
Back to top Go down
http://ftw-gaming.tk
 
Pravilnik za otvaranje na novi temi !!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Генерално :: Правила-
Jump to:  
Powered by @ Forumotion Copyright AotSports 08' (c)


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com