Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeGallerySearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Ajde tuka ....VICEVI !!!

Go down 
+2
La Fenomeno
Free5ty1eR
6 posters
AuthorMessage
Гостин
Guest
Ajde tuka ....VICEVI !!! Empty
PostSubject: Ajde tuka ....VICEVI !!!   Ajde tuka ....VICEVI !!! EmptyThu Aug 07, 2008 3:35 am

Tuka vicevi !
Back to top Go down
Гостин
Guest
Ajde tuka ....VICEVI !!! Empty
PostSubject: Re: Ajde tuka ....VICEVI !!!   Ajde tuka ....VICEVI !!! EmptyThu Aug 07, 2008 3:36 am

BILE SI 2 deca ... odile na ulicu odile ...EDNO PADNALO U DUPKU , A NA DRUGO TATKO MU RABOTAJA U CIK !!!!! hehehehehehehehehehe
Back to top Go down
Free5ty1eR
Members
MembersБрој на мислења : 8
Join date : 2008-08-07

Ajde tuka ....VICEVI !!! Empty
PostSubject: Re: Ajde tuka ....VICEVI !!!   Ajde tuka ....VICEVI !!! EmptyMon Aug 11, 2008 1:40 am

Si bile 2 patiki ednata si osla bounce cheers affraid
Back to top Go down
Гостин
Guest
Ajde tuka ....VICEVI !!! Empty
PostSubject: Re: Ajde tuka ....VICEVI !!!   Ajde tuka ....VICEVI !!! EmptyMon Aug 11, 2008 2:05 am

hehehehe JAK VIC ! brawos Razz
Back to top Go down
La Fenomeno
Members
MembersБрој на мислења : 2
Join date : 2008-09-05

Ajde tuka ....VICEVI !!! Empty
PostSubject: Re: Ajde tuka ....VICEVI !!!   Ajde tuka ....VICEVI !!! EmptyFri Sep 05, 2008 11:29 am

Bile si 3 patke,edna posla levo edna desno , a edna po njima Laughing cheers Razz
Back to top Go down
KaZaN
Members
Members
KaZaN


Број на мислења : 7
Join date : 2008-09-06
Age : 35
Местолокација : Водно - Скопје - Македонија

Ajde tuka ....VICEVI !!! Empty
PostSubject: Re: Ajde tuka ....VICEVI !!!   Ajde tuka ....VICEVI !!! EmptySat Sep 06, 2008 1:45 pm

Прашање: Зашто се самоубил Хитлер?
Одговор: Ја видел сметката за гас.
Back to top Go down
http://medicinarce.hi5.com
KaZaN
Members
Members
KaZaN


Број на мислења : 7
Join date : 2008-09-06
Age : 35
Местолокација : Водно - Скопје - Македонија

Ajde tuka ....VICEVI !!! Empty
PostSubject: Re: Ajde tuka ....VICEVI !!!   Ajde tuka ....VICEVI !!! EmptySat Sep 06, 2008 1:46 pm

Зошто сите возачи на ЈУГО, одат во рајот?
Затоа што додека го возеле Југото, биле во ПЕКОЛ!
Back to top Go down
http://medicinarce.hi5.com
Гостин
Guest
Ajde tuka ....VICEVI !!! Empty
PostSubject: Re: Ajde tuka ....VICEVI !!!   Ajde tuka ....VICEVI !!! EmptySun Sep 07, 2008 3:06 am

hhehehehehehe .. SVAKA CAST BOLJER ! Razz
Back to top Go down
KaZaN
Members
Members
KaZaN


Број на мислења : 7
Join date : 2008-09-06
Age : 35
Местолокација : Водно - Скопје - Македонија

Ajde tuka ....VICEVI !!! Empty
PostSubject: Re: Ajde tuka ....VICEVI !!!   Ajde tuka ....VICEVI !!! EmptyMon Sep 08, 2008 3:16 am

седат Мујо и Хасо у кафич, пијат ладно пиво и праат муабет....
Мујо вика: Шо мислиш Хасо? Шо праат жениве наши сами дома додека ние пиеме пивце?
Хасо: Е па и ти, шо праат...Или нешо плетат...или се дупат...нема друго
Мујо: ех...нема шанси...мојата не знае да плете.... lol!
Back to top Go down
http://medicinarce.hi5.com
Гостин
Guest
Ajde tuka ....VICEVI !!! Empty
PostSubject: Re: Ajde tuka ....VICEVI !!!   Ajde tuka ....VICEVI !!! EmptyThu Oct 02, 2008 5:45 pm

Отишол дечко во Музеј и седнал на Фотелја - Обезбедувањето му рекло : Дечко седите на столот на Луј 14 - Дечково : Е добро де ке станам кога ке дојде.
Back to top Go down
N|ghtmare_f
Members
MembersБрој на мислења : 21
Join date : 2008-10-07

Ajde tuka ....VICEVI !!! Empty
PostSubject: Re: Ajde tuka ....VICEVI !!!   Ajde tuka ....VICEVI !!! EmptyWed Oct 08, 2008 11:00 am

affraid affraid affraid Отишла пепелашка на балот и се вратила у 22:30 затоа што принцот бил грд. affraid affraid affraid
Back to top Go down
N|ghtmare_f
Members
MembersБрој на мислења : 21
Join date : 2008-10-07

Ajde tuka ....VICEVI !!! Empty
PostSubject: Re: Ajde tuka ....VICEVI !!!   Ajde tuka ....VICEVI !!! EmptyWed Oct 08, 2008 11:01 am

Si bilo edno cigance i go sretnal pedofil na ulica. Pedofilot mu kazal deka ako mu dade da si svrsi rabota ke mu dade mobilen. Ciganceto se mislelo malku i se soglasilo. Koga zavrsile rabota pedofilot mu rekol: "Ajde sega pisuvaj 070...." Ajde tuka ....VICEVI !!! Smiley36Ajde tuka ....VICEVI !!! Smiley36Ajde tuka ....VICEVI !!! Smiley36Ajde tuka ....VICEVI !!! Smiley36Ajde tuka ....VICEVI !!! Smiley36Ajde tuka ....VICEVI !!! Smiley36Ajde tuka ....VICEVI !!! Smiley36Ajde tuka ....VICEVI !!! Smiley36
Back to top Go down
N|ghtmare_f
Members
MembersБрој на мислења : 21
Join date : 2008-10-07

Ajde tuka ....VICEVI !!! Empty
PostSubject: Re: Ajde tuka ....VICEVI !!!   Ajde tuka ....VICEVI !!! EmptyWed Oct 08, 2008 11:01 am

bil si eden selak i kupil si prase
komsijata sretnal go na pato i go prasal
so praes be
a ovoj mu odgovoril
te kupi prase da ga ebu
utredenta pak se sretnuvaat i komsijata go prasuva
kako praseto be
selakot odgovara
eba ga umre Ajde tuka ....VICEVI !!! Smiley36Ajde tuka ....VICEVI !!! Smiley36Ajde tuka ....VICEVI !!! Smiley36Ajde tuka ....VICEVI !!! Smiley36
Back to top Go down
N|ghtmare_f
Members
MembersБрој на мислења : 21
Join date : 2008-10-07

Ajde tuka ....VICEVI !!! Empty
PostSubject: Re: Ajde tuka ....VICEVI !!!   Ajde tuka ....VICEVI !!! EmptyWed Oct 08, 2008 11:03 am

Седи зајакот тажен на шанк а пред него една кригла пиво.
Дошол дабарот да го позаебава ама он не мрднал само гледал во пивото.
Дабарот на финта му го зел пивото и го испил.
А зајакот на тоа вели со тажен глас :
- Ту у пи*ку матер, денес ми е стварно лош ден, ништо не ми оди од рака.
Прво пробувам со пиштол - нема куршуми , пробувам да се обесам - се кине јажето.
Со последните пари купувам пиво и ставам отров во него и да не веруваш, ми го снема од пред нос !!! lol!
Back to top Go down
N|ghtmare_f
Members
MembersБрој на мислења : 21
Join date : 2008-10-07

Ajde tuka ....VICEVI !!! Empty
PostSubject: Re: Ajde tuka ....VICEVI !!!   Ajde tuka ....VICEVI !!! EmptyWed Oct 08, 2008 11:04 am

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Зошто се животните попаметни од луѓето?
- Пушти 20 коњи да се тркаат и 500 луѓе ќе одат да ги гледаат. Пушти 20 луѓе да се тркаат, нема да дојде ни еден коњ.

Зш на влаот му изгорела куќата?
Зш им титкал во пожарна!

Кога го колит влаот магарето?
Ко ке му е станат за појке месо да излезит! What a Face What a Face What a Face What a Face
Back to top Go down
N|ghtmare_f
Members
MembersБрој на мислења : 21
Join date : 2008-10-07

Ajde tuka ....VICEVI !!! Empty
PostSubject: Re: Ajde tuka ....VICEVI !!!   Ajde tuka ....VICEVI !!! EmptyWed Oct 08, 2008 11:06 am

Две циганки праат муабет и едната вика:
-Абе мури,кога ти е роденден?
-Зошто мури?
-Па да ти купам завеси,да не ве гледам со мажот ти кога се сексате.
-А тебе мури кога ти е роденден?
-Зошто мури?
-Па да ти купам наочари да видиш дека не е мажот ми него мажот ти!
lol!


Last edited by N|ghtmare_f on Wed Oct 08, 2008 11:12 am; edited 2 times in total
Back to top Go down
N|ghtmare_f
Members
MembersБрој на мислења : 21
Join date : 2008-10-07

Ajde tuka ....VICEVI !!! Empty
PostSubject: Re: Ajde tuka ....VICEVI !!!   Ajde tuka ....VICEVI !!! EmptyWed Oct 08, 2008 11:07 am

Kaкo циганите прават торта:

1.Земаш од комшијата еден кaлап за правење торти
2.Две полни раце со брашно
3.Една Nike капа пуна со вода
4.Два пуни џеба со шеќер
5.Одиш од продавница и лева рука десни џеб и земаш две пакетчиња ванила
6.Му земаш на комшијата од кокошката две јајца
7.Сето тоа го печеш на ќумбето
8.И имаш пун стомак торта.
tongue


Last edited by N|ghtmare_f on Wed Oct 08, 2008 11:12 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
N|ghtmare_f
Members
MembersБрој на мислења : 21
Join date : 2008-10-07

Ajde tuka ....VICEVI !!! Empty
PostSubject: Re: Ajde tuka ....VICEVI !!!   Ajde tuka ....VICEVI !!! EmptyWed Oct 08, 2008 11:08 am

Trca debilce kaj majka si celoto rasplakano so krv na glavata i vika:
D:Mamo,mamo me udrija so kamen.
Majkata pocnuva da panici a na toa debilceto se smee...
D:aprililiiiiiiiiiiliiiiiii so cigla me udrija. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Back to top Go down
N|ghtmare_f
Members
MembersБрој на мислења : 21
Join date : 2008-10-07

Ajde tuka ....VICEVI !!! Empty
PostSubject: Re: Ajde tuka ....VICEVI !!!   Ajde tuka ....VICEVI !!! EmptyWed Oct 08, 2008 11:09 am

i se javuva stojan od germanija na stojna vo kumanovo i ja prasuva sto ima novo. stojna mu kazuva: otidosmo sas bateta na slavu u klecovce ama na vrakanje ne sretnasva edni bitange i bateta ga tepaa, a mene me eb... i stojan slusa pa i vika: pa dobro stojno i toj se desava, drugo sto ke mi kazes? a stojna mu vika:pa stojane utre ke ima sobor u strezovce, ja pa ke idu, a bateta ga stra.
hahahahahahahahahahahahahahahahahahhaahahhahahahahahahahahahah
Back to top Go down
N|ghtmare_f
Members
MembersБрој на мислења : 21
Join date : 2008-10-07

Ajde tuka ....VICEVI !!! Empty
PostSubject: Re: Ajde tuka ....VICEVI !!!   Ajde tuka ....VICEVI !!! EmptyWed Oct 08, 2008 11:10 am

Snaata ja prashuva svekrvata....
zashto na sin ti mu se tolku dolgi trepavicite
epa kerko kako mal mnogu placeshe i placeshe i ete...
Snaata...a kako mal da mockashe i mockashe....
lol! lol! lol!
Back to top Go down
N|ghtmare_f
Members
MembersБрој на мислења : 21
Join date : 2008-10-07

Ajde tuka ....VICEVI !!! Empty
PostSubject: Re: Ajde tuka ....VICEVI !!!   Ajde tuka ....VICEVI !!! EmptyWed Oct 08, 2008 11:17 am

Учителката по математика го прашува малиот Трпе.
- Колку се 2+2?
- 5 учителке!
- 2+2 , Трпе?
- 5 учителке!!!!
- Трпе ај размисли 2+2 колку се?
- 5 да ти ибам глувата! [/size]
Back to top Go down
Admin
Admin
AdminБрој на мислења : 22
Join date : 2008-08-06

Ajde tuka ....VICEVI !!! Empty
PostSubject: Полицаец во сообраќајна контрола запира возило   Ajde tuka ....VICEVI !!! EmptySun May 24, 2009 7:37 pm

Полицаец во сообраќајна контрола запира возило и на возачот му вели:
-Господине, вашите документи ве молам.
Овој му дава возачка и сообраќајна. Цајканов го гледа дека е црнец, го чита името и му вели;
-Вие сте Леонардо Ди Каприо?
-Да, бе.
-Глумецот?
-Да, бе. -вели црнецов.
Цајканот пак го гледа, а овој црн ко ќумур. -Момент господине ДиКаприо, да се консултирам со командирот...
„Командире, ало, јави се на прием!“.
-„На прием, кажи“
-„Абе, Титаник потона или изгоре?“
Laughing
Back to top Go down
http://ftw-gaming.tk
rOka*
Super Moderators
Super ModeratorsБрој на мислења : 4
Join date : 2009-07-15
Age : 30
Местолокација : Skopje-Macedonia

Ajde tuka ....VICEVI !!! Empty
PostSubject: Re: Ajde tuka ....VICEVI !!!   Ajde tuka ....VICEVI !!! EmptyWed Dec 30, 2009 11:55 pm

Bile 2 saJki i igrale basket dosol cekanot i gi zabil Very Happy
Bile 2 saJki i ednata i vika na drugata llelele begaJJJJJJ idat MISO KOVAC i NIKOLA TESLA :d
Zosto CAK NORIS ima zolto okolu ustata????Go izel BRUS LI hahahhahaha
Back to top Go down
Sponsored content

Ajde tuka ....VICEVI !!! Empty
PostSubject: Re: Ajde tuka ....VICEVI !!!   Ajde tuka ....VICEVI !!! Empty

Back to top Go down
 
Ajde tuka ....VICEVI !!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ajde tuka ....RASPRODAZBA I OTKUPI
» Ajde ovde..................
» vicevi za plavusi

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Spam :: Вицеви-
Jump to:  
Powered by @ Forumotion Copyright AotSports 08' (c)


Create a forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com